Karrier

Érdekelnek az ipari drónok?

Szívesen dolgoznál a legújabb technológiákkal, eszközökkel?

Cégünk a viszonteladóként világ vezető dróngyártóinak termékeit forgalmazza, valamint ipari drónos szolgáltatásokat nyújt újításra nyitott és a legmodernebb technológiát alkalmazni kívánó vállalkozások számára a mezőgazdaságban, építőiparban, bányaiparban, energiaiparban, vegyiparban, a rendvédelemben, a telekommunikáció területén és a filmiparban.

Vállalkozásunk, az Asesor Consulting Kft. már közel 20 éve nyújt tanácsadói szolgáltatásokat a fejlődni vágyó vállalkozások számára. Az elmúlt években bővítettük szolgáltatásainkat, partnereink rendelkezésére állunk a világ vezető dróngyártók eszközeivel, valamint technikai tanácsadással és szervízügyintézéssel is, többek között a mezőgazdaság, az építő-, bánya-, energia- és vegyipar, a rendvédelem, a telekommunikáció és a filmipar számára. A jelenlegi csapatunkat bővíteni szeretnénk, ehhez keressük az új kollégánkat.

A jelenlegi csapatunkat bővíteni szeretnénk, ehhez keressük az új kollégánkat.

 Elvárások:

  • OKJ végzettség;
  • 25 év alatti életkor;
  • drónok iránti érdeklődés;
  • műszaki beállítottság;
  • jó kommunikációs készség;
  • önálló munkavégzés;
  • drónkezelő (UAV) képzettség előny, de nem elvárás, a későbbiekben megfelelő tanfolyamon való részvételt biztosítunk!

Feladatok:

  • ügyfelek felkeresése;
  • értékesítés;
  • adminisztráció;
  • drónok kezelése.

Amit mi kínálunk:

  • versenyképes fizetés;
  • modern munkakörnyezet;
  • változatos munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, várjuk fényképes önéletrajzod az info@asesor.hu email címre.